ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
منوی اصلی
موجودات سرگردان
50 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 1
مهمان: 49

MTBClariss, ادامه...
نویسندگان : موزه «ادگار آلن پو» در آستانه تعطيلي
فرستنده مرلین در تاريخ ۱۳۸۹/۱۱/۱۹ ۱۵:۴۱:۱۳ (710 بار خوانده شده) خبرهای فرستاده شده توسط این شخص
نویسندگانيكي از مسئولان موزه ادگار آلن پو در بالتيمور از بي توجهي مسئولين اين شهر نسبت به نگهداري و مراقبت از خانه قديمي نويسنده صاحب نام آمريكايي « ادگار الن پو» خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از لوس آنجلس تايمز، اين موزه كه از سال 1977 با حمايت‌هاي دولتي فعاليت خود را آغاز كرده است در حال حاضر در شرايط بدي به سر مي برد و در صورتي كه مقامات بالتيمور به فكر سازماندهي و رسيدگي به آن نباشند، موزه «آلن پو» از ادامه فعاليت باز خواهد ماند.

متن کامل خبر را در ادامه بخوانید .

Open in new window
خانه «ادگار آلن پو» نويسنده سرشناس آمريكايي در سال 1830 تاسيس شده و سالها محل زندگي «آلن پو» و خانواده اين نويسنده بوده است. حتي پس از مرگ اين نويسنده نيز خانواده وي تا مدت ها در اين خانه زندگي كرده و از آثار به جاي مانده از اين نويسنده محافظت كرده اند.
اما در سالهاي اخير به دليل كاهش بودجه شهر باليتمور در پي كاهش بودجه هاي ايالتي، اين خانه ديگر آن طور كه بايد و شايد محل توجه مسئولين و مقامات دولتي بالتيمور و ايالت مريلند نيست.
به نظر مي رسد با كاهش بودجه درنظر گرفته شده براي شهر بالتيمور، مراقبت، محافظت و مرمت موزه «آلن پو» از برنامه هايي كه در اولويت قرار دارد خارج شده است.
به گفته «استوسر» يكي از مسئولين اين موزه، امروزه بسيار دشوار است كه مراكز فرهنگي به ويژه موزه ها به صورت خودكفا به تامين مخارج و هزينه هاي خود برآيند. اين كار در جامعه امروز و با توجه به بحران مالي كه در جهان وجود دارد ممكن نيست. بنابراين حمايت هاي دولتي در اين زمينه بايد وجود داشته باشد تا اين موزه ها سرپا باقي بمانند.
وي اضافه كرد: با توجه به كسري بودجه امسال بالتيمور به نظر مي رسد رسيدگي به موزه «آلن پو» به اين زودي ها امكان پذير نباشد. و دور نيست زماني كه اين موزه به دليل عدم حمايت هاي دولتي فعاليت هاي فرهنگي خود را متوقف كند.

ارزش: 0.00 (0 رای) - ارزش‌گذاری این خبر -


سایر خبرها
۱۳۹۱/۸/۳۰ ۱۵:۳۰:۰۰ - کتاب های دارن شان(از قبل نا حالا )
۱۳۹۱/۸/۴ ۰:۰۶:۰۸ - Hobbit
۱۳۹۱/۷/۱۸ ۱۹:۰۷:۴۵ - سخنرانی استفان کینگ درباره ی ژانر وحشت
۱۳۹۱/۷/۱۰ ۱۸:۱۰:۰۳ - رقابت استیفن کینگ و جورج ار.ار مارتین
۱۳۹۱/۷/۴ ۲۳:۱۶:۵۵ - جزئیات دنباله یکی از ترسناک‌ترین رمان‌های قرن فاش شداین خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن

                   

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
     
     
Copyright © 2010-2012 HorrorFans.ir All Rights Reserved