ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
منوی اصلی
موجودات سرگردان
49 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 1
مهمان: 48

MTBClariss, ادامه...
ژانر وحشت : «استيگ لارسن» بار دیگر در جمع 10 كتاب برتر آمريكا
فرستنده تئوس در تاريخ ۱۳۹۰/۱۰/۳۰ ۲۱:۱۰:۰۰ (608 بار خوانده شده) خبرهای فرستاده شده توسط این شخص
ژانر وحشت
سال نو ميلادي فرا رسيد اما كتاب جديدي به ليست كتاب‌هاي پرفروش آمريكا اضافه نشد و فقط جايگاه كتاب‌هاي قبلي در اين جدول تغيير كرد.


به ادامه ی خبر توجه فرمایید...

[به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) به نقل از نيويورك تايمز،اين بار نيز «11/22/63» اثر «استفن کینگ» صدرنشینی خود را حفظ کرد و براي هفتمين هفته خوش درخشيد. در این رمان سفری باورنکردنی را تجربه مي كنيم که طی آن، دنیا و حوادث مربوط به آن را می‌توان تغییر داد. یک معلم انگلیسی با هدف متوقف کردن «لی هاروی اسوالد» از ترور «جان اف کندی» به سال 1958 باز می‌گردد ولی باید ابتدا مطمئن شود اسوالد گناهکار است و...

اين بار «جان گریشام» از هفته قبل جلوتر آمد و از رديف سوم به جايگاه دوم نقل مكان كرد. در «اقامه‌‌كنندگان دعوی» ماجرای 2 کارآگاه برجسته خصوصی نقل می‌شود که 20 سال با یکدیگر همکاری دارند و حالا در مرحله بازنشستگی با ورود «دیوید زینک»، کارآگاهی جوان اما سرخورده به این تیم،تصمیم می‌گیرند پرونده‌ای را پیگیری کنند که ثروتمندشان کند. شرکت «واریک» داروی کاهش دهنده وزن و کلسترول تولید می‌کند و این تیم تلاش دارد دست این شرکت را در کلاهبرداری رو کند و...

«الکس کراس را بکش» كه هفته قبل چهارم بود،اين بار سومين كتاب هفته شد. «جیمز پترسون» باز هم ماجراهاي شخصيت اصلي داستان هايش يعني «الکس کراس» را دنبال مي كند.این بار فرزندان رییس جمهور ربوده می‌شوند و اين کارآگاه موفق در نهایت تعجب درمی‌یابد ماموران سیا و اف.بی.آ بر سر راه تحقیقاتش مانع تراشی می‌کنند و...

«ردیابی شده» نوشته «تام کلانسی» و «مارک گرانی» اما از جايگاه دوم هفته گذشته به رديف چهارم نقل مكان كرد. در این کتاب «جک رایان» باید جلوی تهدید و خطر یک ژنرال پاکستانی را بگیرد.

جايگاه كتاب«مرگ سراغ پمبرلي مي‌آيد» تغييري نكرد و باز هم پنجم شد. «پي.دي.جيمز» در این کتاب درواقع «غرور و تعصب» جين آستن را در ژانر وحشت خلق كرده ولي اين بار زندگي اليزابت و دارسي پس از 6 سال آرامش با يك‌قتل به دردسر مي‌افتد.
وضعيت «نیکلاس اسپارکس» نیز در ميان نويسندگان برتر تغييري نكرده و باز هم ششم شد. «بهترین من» داستان دو دوست دبيرستاني را نقل مي كند كه 25 سال پيش از يكديگر جدا شده و هر يك راه زندگي خود را در پيش گرفته‌اند ولي حالا براي شركت در مراسم تشييع جنازه يك دوست مشترك در كاروليناي شمالي باز هم يكديگر را مي‌بينند و ....

«غبار سرخ» نيز همچون هفته گذشته هفتم شد. «پاتريشيا كورنول» در نوزدهمين كتاب جنايي با محوريت شخصيت «كي اسكارپتا»،معاون قهرمان داستان به قتل مي‌رسد و وي درمي‌يابد قتل‌هاي زنجيره‌اي با مرگ همكارش، «جك فيدلينگ» ارتباط دارد و موضوع، بسيار پيچيده تر از اين‌هاست.

«ژانت ایوانویچ» نيز چون هفته گذشته هشتم شد. «هجده ساله تندخو» باز هم راوی داستانی دیگر از شخصیت اصلی داستان‌های این نویسنده، یعنی استفانی پلام است. استفانی در بازگشت از تعطیلاتش از هاوایی گرفتار مشکلی بزرگ می‌شود و قاتلی بین‌المللی در تلاش برای کشتن او است.

نهمين جايگاه جدول پرفروش ها ازآن «ق مثل قصاص» نوشته «سو گرافتون» شد. در اين كتاب که بیست و دومین اثر از مجموعه رمان‌های او با شخصیت اصلي «کینزی میلهون» است، ماجراهای این زن کارآگاه در تولد 38 سالگی‌اش به تصویر كشيده مي شود. این نویسنده، نامگذاری کتاب‌هایش با محوریت این شخصیت را از نخستین حرف الفبا یعنی الف (A) آغاز کرده و اکنون به بیست و دومین حرف الفبای انگلیسی (V) رسیده است.

«دختري كه به لانه زنبور لگد زد» نيز كه تاكنون 71 بار در اين فهرست ديده شده،دهمين كتاب هفته شد.اين كتاب،سومين بخش سه گانه هزاره استيگ لارسن است كه ماجراي يك هكر سوئدي و يك روزنامه نگار را نقل مي كند.

ارزش: 0.00 (0 رای) - ارزش‌گذاری این خبر -


سایر خبرها
۱۳۹۱/۸/۳۰ ۱۵:۳۰:۰۰ - کتاب های دارن شان(از قبل نا حالا )
۱۳۹۱/۸/۴ ۰:۰۶:۰۸ - Hobbit
۱۳۹۱/۷/۱۸ ۱۹:۰۷:۴۵ - سخنرانی استفان کینگ درباره ی ژانر وحشت
۱۳۹۱/۷/۱۰ ۱۸:۱۰:۰۳ - رقابت استیفن کینگ و جورج ار.ار مارتین
۱۳۹۱/۷/۴ ۲۳:۱۶:۵۵ - جزئیات دنباله یکی از ترسناک‌ترین رمان‌های قرن فاش شداین خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن

                   

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم

فرستنده شاخه
ofg7329
فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵ ۱۳:۰۳  به روز‌شده در تاریخ: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵ ۱۳:۰۳
آشنا به اندازه کافی
عضویت از: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
از: جایی دور از حیات
پیام: 55
 پاسخ به «استيگ لارسن» بار دیگر در جمع...
مگه میشه همچین چیزی؟؟؟
     
     
Copyright © 2010-2012 HorrorFans.ir All Rights Reserved