ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکارواژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
منوی اصلی
موجودات سرگردان
56 کاربر آن‌لاين است (3 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار)

عضو: 3
مهمان: 53

SunnyLukin, DelilaSisk, JonasChinn, ادامه...
نویسندگان : سلطان ادبیات وحشت سراغ کندی رفت
فرستنده مرلین در تاريخ ۱۳۸۹/۱۲/۱۳ ۲۲:۰۰:۰۰ (520 بار خوانده شده) خبرهای فرستاده شده توسط این شخص
نویسندگانرمان جدید هزار صفحه‌ای استفن کینگ درمورد روزی است که جان اف.کندی رئیس جمهور آمریکا ترور شد.

به گزارش خبرآنلاین، استفن کینگ که ید طولایی در زمینه ادبیات تریلر و وحشت دارد، این رمان هزار صفحه‌ای را نوامبر امسال وارد بازار می‌کند. نام رمان «22/11/63» است که اشاره به تاریخ ترور کندی در دالاس در ایالت تگزاس دارد.

کینگ که برخی او را «بزرگ‌ترین رمان‌نویس زنده آمریکا» می‌خوانند در این کتاب داستان معلم دبیرستانی را تعریف می‌کند که ناامیدانه تلاش می‌کند از این حادثه جلوگیری کند.

تاریخ نشر کتاب 8 نوامبر اعلام شده و قرار است انتشارات «هادر» آن را در بریتانیا منتشر کند.

ادامه خبر ...

Open in new window
کندی که ترور مشکوکش بر شهرتش افزود روز جمعه 22 نوامبر 1963 در ساعت 12:30 بعدازظهر در دالاس، تگزاس به قتل رسید. لی هاروی اسوالد ساعت هفت بعداز ظهر همان روز به جرم قتل یک مامور پلیس دالاسی مجرم شناخته شد و در ساعت 11:30 شب به‌عنوان قاتل رئیس جمهور معرفی شد. اسوالد تنها دو روز بعد در ایستگاه پلیس دالاس توسط جک روبی به قتل رسید.

شخصیت اصلی این رمان مردی به نام جیک اپینگ، معلم 35 ساله ادبیات انگلیسی در لیسبون فالز است. دوست او به نام اَل، نزد اپینگ اعتراف می‌کند که در انباری خانه او گذرگاهی به سال 1958 است و از جیک می‌خواهد به گذشته برود و جلوی ترور رئیس جمهور را بگیرد.

جیک با نام جرج امبرسون به گذشته و دوران الویس پریسلی و جان اف.کندی می‌رود. او در این دنیا با لی هاروی اسواد، مردی تنها و آواره و سیدی دانهیل، مسئول کتابخانه دبیرستانی که جیک در زمان حاضر معلم آن است آشنا می‌شود. زندگی جیک تمامی قوانین طبیعی گذشته را برهم می‌زند.

چاک وریل مدیر «اسکریبنر»، ناشر کتاب در آمریکا درمورد رمان گفت: «این رمان بزرگ، بلندپروازانه و سحرانگیز است. کینگ مانند هر بسیاری نویسندگان دیگر به شکلی خلاقانه و آگاهانه مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگ عامه آن نسل را درک کرده است.»

فیلیپا پراید، ویراستار بریتانیایی کینگ نیز گفت: « رمان «22/11/63» بهترین رمان در ژانر «چه می‌شد اگر...» است. کتاب بهترین داستان‌های تعلیقی کینگ را در گستره‌ای حماسی در خود حل کرده است و مطمئنا پرفروش‌ترین کتاب سال ما می‌شود. نویسنده محبوب ما داستانی احساسی خلق کرده که مطمئن هستم بهترین کتاب سال می‌شود.»

«میزری»، «1408»، «درخشش»، «رهایی از شاوشنک»، «مسیر سبز» و «مه» از آثار مشهور کینگ هستند که کارگردان‌هایی چون راب راینر، استنلی کوبریک و فرانک دارابونت اقتباس‌هایی سینمایی براساس آنها ساخته‌اند.

منبع : خبرآنلاین

ارزش: 0.00 (0 رای) - ارزش‌گذاری این خبر -


سایر خبرها
۱۳۹۱/۸/۳۰ ۱۵:۳۰:۰۰ - کتاب های دارن شان(از قبل نا حالا )
۱۳۹۱/۸/۴ ۰:۰۶:۰۸ - Hobbit
۱۳۹۱/۷/۱۸ ۱۹:۰۷:۴۵ - سخنرانی استفان کینگ درباره ی ژانر وحشت
۱۳۹۱/۷/۱۰ ۱۸:۱۰:۰۳ - رقابت استیفن کینگ و جورج ار.ار مارتین
۱۳۹۱/۷/۴ ۲۳:۱۶:۵۵ - جزئیات دنباله یکی از ترسناک‌ترین رمان‌های قرن فاش شداین خبر را در این سایت‌ها بوک مارک کن

                   

بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
     
     
Copyright © 2010-2012 HorrorFans.ir All Rights Reserved